Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cenné informace pro každého

29.4.2019 - Dnes jsem v poště našla email, se kterým souhlasím a nemám k němu žádnou námitku. Budete-li mít náladu, tak si to přečtěte.

 

Toto poslali Pražáci . Klikni dole na veřejný dluh jak rychle naskakuje !!
 

Cenná informace - hlavně pro mladší s vymytými mozky  !!!   

Jak vidno, tak i v Praze nejsou jen kavárníci....

Ani ty bludy nečtu. Tak znova. Komunisti za 40 let postavili přehrady - jen na Vltavě: Orlík, Lipno I,II, Kamýk, Slapy, statisíce bytů, tepelné, jaderné elektrárny Dukovany, Jaslovské Bohunice, metro pod Prahou, které funguje dodnes, dálnici Praha-Brno - kterou dnes nejsou schopni ani udržovat, celá nová města, jako Havířov, Poruba ..... šlo by psát dále a teď se zamyslete, co se postavilo za posledních 30 let, když už se jaksi může a nejsme pod Rusem. Skoro nic se nepostavilo a co se postavilo nefungovalo, jako tunel Blanka a pouze se opravuje, renovuje.

Zatepluje se to, co postavili komunisté. Neobdivuji komunisty, ale netlučte lidem do hlavy jakési bludy, stačí, když každý popřemýšlí a srovná si to v hlavě. A třeba víte co? Ten starý komunistický byt 2+1, co stál 18.600 Kč v Olomouci, na který se rodina složila, nebo se dalo našetřit za jeden rok, nebo zdarma (odpracování 10 let ve firmě), někdy za stabilizační příspěvek. Tento "komunistický" byt, o 40 let starší, se dnes prodává za 2 MILIONY a lidé se zadluží na 20 let. :-D

Šlo by pokračovat, co zemědělství? Patřilo k nejlepšímu v Evropě, byli jsme soběstační, dnes? Vše zlikvidované, kravíny zavřené, zrušené, 65% vepřového dovážíme, ovoce, zelenina jakbysmet. Cukrovary zavřené, na vše kvóty a na polích jen řepka a kukuřice. Lidé zde přišli o práci. Svoji vinici si nenasadíte, protože máme limity. 

Co fabriky? Kladno, Vítkovice, ČKD? V čem je tato doba lepší? Že veškeré zisky z výroby i obchodu jdou do ciziny? Vždyť ty kurvy prodaly francouzům i vodu. Ještě chybí nechat si zakázat dostavbu Temelína, nebo ho zavřít a budeme závislí úplně na všem. Jsme kolonie se vším všudy, rabovaná a levná pracovní síla, kdy i to, co za práci dostaneme odvádíme nákupem do ciziny. Proč? Protože obchody (Kaufland, Tesco, Lidl, Albert) a zboží je z ciziny a tam také odchází  zisk. Kdo tedy napáchal pro zemi větší škodu? Teď už chybí ukrást jen to lithium, o kterém se po volbách okamžitě přestalo psát. Jo a ještě dotaz na autorku článku: Kteří komunisté to mají zaplatit ? Já myslím, že platit by měli ti komunisté, co byli v posledních vládách za 30 let. Čalfa, Pithart, Kočárník, Rychetský, Rusnok, STBák Tošovský atd. atp.

A kdo byl největší potkan? Havel. Komunisty se zvolit nechal a komunistu jmenoval premiérem, při druhé volbě musel nechat zavřít na vazbu poslance Sládka, aby o ten jeden,  jediný hlas byl zvolený znova, protizákonně a všichni drželi hubu. Dnes? Demokratické volby a lidé lezou jako idioti do ulic, protože nevyhrál jejich kandidát. Fuj. Chce to jediné, ať vítěz bere vše, tedy většinový systém a zbavit se těch celoživotních parazitů, Kalousků apod. co mají 5%, ale kvičí, urážejí a jsou slyšet ze všech stran. Co napsat na závěr? Za vlády komančů se budovalo, komanči nedělali dluhy, za novodobých havlovidních kurev se vše rozkradlo, vybudovalo se hovno a státní dluh už je třináctimístný a neustále roste. Tady ho máte: http://verejnydluhy.cz

-cid_part1_05157c76_41d8da9c-seznam.jpg